:: Rafał Fedaczyński ::

PATRONAT:

A A A

O MNIE

 • Katarzyna Mazur

  Sport i przyroda

   

  W czerwcu w  Zespole Szkolno-Przedszkolnym  nr 1 w Piekarach Śląskich przeprowadziłem spotkanie z młodzieżą. Tematyką spotkania było zwiedzania i poznawanie przyrody przez aktywne uprawianie sportu.
  Podzieliłem się z uczniami moimi  przeżyciami  z różnych podróży.  Miałem okazje do poznania kawałka świata, dzięki temu, że uprawiam sport.
  Dzięki temu, iż jeździłem na obozy i zawody międzynarodowe zobaczyłem m.in. Meksyk, Republikę Południowej Afryki,  Hiszpanię, Portugalię, Turcję, Chiny i wiele innych krajów. 
  Pokazałem kilka  zdjęć z egzotycznymi zwierzętami i roślinami, dzieci odwdzięczyły się dobrym zachowaniem  i ciekawymi pytaniami.

  Galeria.

  Pozdrawiam, Rafał Fedaczyński

 • Igrzyska w Mikołowie 2013r

  W hali sportowej MOSiR w Mikołowie 19 marca br. odbyła się III edycja zawodów dla dzieci z szkół podstawowych z klas 1-3 pod nazwą Igrzyska Przyszłych Olimpijczyków. 
  Zawody rozpoczęły się o godzinie 10:00 oficjalnym otwarciem przez władze miasta i rozpaleniem znicza olimpijskiego.
  Uczestnicy rywalizowali między sobą w 7 konkurencjach oraz uczestniczyli w wielu atrakcjach związanych z Igrzyskami Olimpijskimi. Tegoroczna edycja została objęta honorowym patronatem prezesa PKOl.

 • Spotkanie w Zakładzie Karnym w Hrubieszowie

  We wtorek 16 listopada 2010 r. o godzinie 9:00 odbyło się spotkanie z więźniami w Zakładzie Karnym w Hrubieszowie. Spotkanie zorganizował Pan Marian Bielecki i miało na celu wychowanie przez sport, pokazanie ludziom tak przebywającym, że można iść inna drogą.

 • Spotkanie w Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie

  O godzinie 11:00 w dniu 16 listopada 2010 r. spotkałem się z uczniami z Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie.Zostałem zaproszony przez Dyrektora Szkoły - Artura Dąbrowskiego. Spotkanie odbyło się w małym gronie z młodzieżą - ludźmi, którzy właśnie rozpoczynają swoją przygodę ze sportem.

 • Spotkanie w Zespole Szkół nr 3 w Hrubieszowie

  9 grudnia 2008 r. udałem się do Szkoły nr 3 w Hrubieszowie na spotkanie z młodzieżą i z włodarzami Hrubieszowa.
  Zostałem przywitany bardzo głośno i z wielkimi wiwatami przez młodzież, co było dla mnie wielkim zaskoczeniem, ale też bardzo się z tego ucieszyłem.

 • Spotkanie w Zespole Szkół nr 4 w Hrubieszowie

  Po kilku latach zostałem zaproszony przez Dyrekcję Zespołu Szkół nr 4 w Hrubieszowie na spotkanie z młodzieżą . Jest to o tyle bardzo ważna szkoła dla mnie, gdyż jestem jej absolwentem.

 • Zakończenie sezonu w Szkole Podstawowej w Bojszowach

  27.11.08 r. odbyło się podsumowanie sezonu w Gminnym Towarzystwie Sportowym w Bojszowach.Spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej w gronie młodych zawodników, rodziców i władz gminy.

 • Spotkanie z Olimpijczykami w Gimnazjum nr 1 w Bieruniu

  W 26.11.08r odbyło się spotkanie młodzieżą z gimnazjum nr 1 im. Karola Wierzgania. Z Olimpijczykami, którzy reprezentowali swoje kraj na Igrzyskach w Pekinie: Ilią Markowem (Rosjaninem) Grzegorzem Sudołem i Rafałem Fedaczyńskim.

 • Tatuaż wśród polskich Olimpijczyków

  Od dawna moi znajomi i kibice wiedzą, że interesuję się tatuażami. Projektuję i posiadam tatuaże na swoim ciele - czuję do tej dziedziny sztuki słabość.

 • Pekin - połączenie dawnych i nowoczesnych Chin

  Sport wiąże się z wysiłkiem i wielkimi wyrzeczeniami. Jednak przy okazji zawodów czy zgrupowań mamy czas na zwiedzenie okolicy, w której przebywamy.Tym razem zwiedziliśmy Pekin i jego okolice. Miasto tegorocznych Igrzysk Olimpijskich. Już od Igrzysk minął jakiś czas, więc przyszedł moment, żeby pokazać wszystkim kibicom, jak spędziłem czas po swoim starcie.

 • Spotkanie olimpijskie w hrubieszowskiej JEDYNCE

  W dniu 08.09.2008 r., uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum Nr 1 w Hrubieszowie, mieli możliwość uczestniczenia w niecodziennym spotkaniu z reprezentantami Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie.Oprócz naszego, hrubieszowskiego olimpijczyka - Rafała Fedaczyńskiego, na spotkanie przybyli: Rafał Augustyn i Jakub Jelonek - reprezentujący Polskę w dyscyplinie - chód sportowy na 20 km, oraz Małgorzata Zadura i Katarzyna Kita - zawodniczki startujące
  w dyscyplinie rzut młotem.

 • Spotkanie z młodzieżą szkolną

  14 kwietnia 2008 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Prusa w Hrubieszowie, w ramach realizacji projektu "Sport dobry na wszystko", odbyło się "Spotkanie ze sportowym autorytetem".Uczniowie z "Jedynki" mieli możliwość spotkania się z dwukrotnym Mistrzem Polski i srebrnym medalistą Pucharu Świata w chodzie sportowym na dystansie 50 km - Rafałem Fedaczyńskim, jego trenerami: byłym - p. Markiem Kitlińskim i obecnym - p. Tomaszem Magdziakiem, a także z młodszą koleżanką Rafała - Mistrzynią Polski Juniorek Młodszych na dystansie 3000 m. z MKS "Unia" Hrubieszów - Agnieszką Łatką.

 • Barcelona - stolica Katalonii

  Gdy wyjeżdżamy na obozy zagraniczne wraz z innymi zawodnikami - oprócz ciężkich treningów, znajdujemy czas na zwiedzanie ciekawych miejsc.Byłem w Bercelonie kilka razy, jednak dopiero niedawno mieliśmy czas, aby zwiedzić miasto. Zazwyczaj pobyt w Barcelonie sprowadzał się do wylotu albo odlotu z tamtejszego lotniska.

 • Chodzić każdy może

  Zapraszam chętnych niezależnie od wieku do uprawiania chodu sportowego.
  Chód jest trochę dziwną dyscypliną sportową z reguły wyśmiewana gardzona przez szarych ludzi szczególnie na prowincji.

 • Osaka - turystyczna atrakcja

  Oto kilkadziesiąt zdjęć z miasta ostatnich Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce - Osaki wykonanych przez reprezentantów Polski w lekkiej atletyce.

 • RPA widziana oczami turysty

  Umieszczam kilka zdjęć z wycieczek po Republice Południowej Afryki. Obejrzyjcie! Naprawdę warto!